Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio*:

Svoris iki, kg

Tūris iki, m3  Pristatymo kaina, Eur
1 0 3
3 0 7
5 0 7
10 0 10
15 0 11
20 0 12
30 0 15
50 0 21
75 0 25
100 0 32
200 0 41

300

0 55
400 0 67

* prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 21 Eur, nepriklausomai nuo svorio ar sumos.

Padarius užsakymą prekių pristatymo kaina Jums bus paskaičiuota automatiškai pagal užsakytą prekių bendrą svorį.

Užsakytas prekes galima nemokamai atsiimti patiems iš parduotuvės Vilniuje, Vytauto 46. 

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą.

Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas (kurjeris arba jus galite atsiimti patys viename iš Lietuvos pašto skyrių).

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 1-5 darbo dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo išskyrus atvejus, kai prekės aprašyme buvo paminėtas individualus prekės pristatymo terminas. 1-5 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra užsakytos prekės ar užsakomo kiekio, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos anksčiausiai pirmadienį.

Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos (perduotos kurjeriui), būsite informuoti elektroniniu pranešimu. Jei kurjeris per 3 darbo dienas, skaičiuojant nuo elektroninio pranešimo gavimo dienos, nesusisieks su Jumis ir nepristatys užsakytų prekių, prašome informuoti mus apie tai el.paštu info@elektrikai.eu

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Primename, kad prekių priėmimo momentu patikrintumėte ar nėra pažeista siuntos pakuotė. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite pilną teisę nepriimti siuntos ir tai pažymėti krovinio važtaraštyje.

Taip pat svarbu patikrinti ar gavote tiek pakuočių, kiek nurodyta krovinio važtaraštyje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasirašius ant krovinio važtaraščio be pastabų laikoma, jog perduota siunta yra be defektų ir jokios pretenzijos dėl kurjerio paslaugų nepriimamos.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Pastaba: Suformavus pirkinių krepšelį su negabaritinėmis prekėmis (pvz.: plieninė juosta ir viela, įžeminimo, žaibolaidžio strypai), prašome neatlikti mokėjimo, nes siuntimo kaina šioms prekėms apskaičiuojama individualiai. Su Jumis susisieks įmonės vadybininkas.  

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

info@elektrikai.eu

Tel.: (8-5) 279 09 21