Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei pastebėjote, kad prekė apgadinta, ir norite grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

• jeigu gavote ne tai, ką užsisakėte;

• jei gavote nekokybišką prekę;

• kitais įstatymo numatytais atvejais.

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Garantijos

Prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Prekei, sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai.

Jei nusipirkote prekę ir pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekę nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums gržinami sumokėti pinigai.

Garantinio aptarnavimo klausimais prašome skambinti telefonu (8-5) 279 09 21

Į kitus Jūsų klausimus mes mielai atsakysime el. paštu info@elektrikai.eu