Mes siekiame savo klientams pateikti prekes už geriausią kainą. Todėl siūlome pigiausią ir saugiausią atsiskaitymo būdą - paprastu pavedimu per savo el.bankininkystės sistemą arba banko skyriuje pervesti pinigus už prekes į mūsų banko sąskaitą be tarpininkų paslaugų.

Susidėkite prekes į prekių krepšelį ir patvirtinkite užsakymą. Patvirtinę užsakymą e-parduotuvėje, Jūs gausite patvirtinimą el.paštu apie užsakytas prekes ir mokėtiną sumą. Tuomet galite atlikti mokėjimą bet kuriuo metu prisijungę prie savo el.bankininystės sistemos arba nuvykę į banko skyrių su mūsų įmonės rekvizitais.

Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti pirkėjo, užsiregisravusio mūsų e-parduotuvėje, vardą ir pavardę (nes gali skirtis mokėtojo rekvizitai nuo užsiregistravusio ir užsakymą patvirtinusio kliento). Gavus jūsų apmokėjimą, būsite informuoti apie tai el.paštu. Taip pat gausite pranešimą el.paštu apie prekių išsiuntimą, kai tik prekės bus paruoštos siuntimui. Prekių siuntimo sąlygos aprašytos meniu skiltyje "Pristatymas".

Mūsų įmonės rekvizitai:

Gavėjas: UAB "Staltika"

Gavėjo kodas: 123017312

A/S: LT037044060001076841

Bankas: AB SEB bankas

Banko kodas: 70440

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti savo vardą ir pavardę.